LEGO NINJAGO UCIECZKA Z WIĘZIENIA KRYPTARIUM 70591

Special Price 79,99 zł Normalna cena 89,99 zł
Brak w magazynie
SKU
70591

LEGO NINJAGO UCIECZKA Z WIĘZIENIA KRYPTARIUM 70591 Zabierz ze sobą Kaia i udajcie się z pomocą by uwolnić Zane'a z Więzienia Kryptarium!

Ninja Zane został niesprawiedliwie aresztowany i uwięziony wraz z prawdziwymi złoczyńcami: Kapitanem Soto i Wielkim Kamiennym Wojownikiem. Prześlizgnij się obok strażnika i kamery monitoringu, by wejść do Więzienia Kryptarium. Spróbuj wszcząć bójkę, wystrzeliwując bułkę katapultą ukrytą w stole — i cały czas miej oczy otwarte na mapę ukrytego skarbu. Powal czteroramiennego Wielkiego Kamiennego Wojownika i szybko zmykaj. Przekręć słuchawkę telefonu, by wysadzić drzwi celi, lub przesuń toaletę, by uciec przez drugą celę!

W zestawie znajduje się 5 minifigurek: Zane w stroju więziennym, Kai w stroju podniebnym, Wielki Kamienny Wojownik o 4 ramionach w stroju więziennym, Kapitan Soto w stroju więziennym i strażnik więzienny.
Z klocków zestawu zbudujesz opuszczaną bramę główną, 2 cele więzienne (w tym jedna z drzwiami wybuchającymi po obróceniu czerwonego telefonu), drogę ucieczki za toaletą i kamerę monitoringu. Wypchnij lub wyciągnij toaletę przez ścianę, by zrobić dziurę, przez którą ucieknie tytanowy ninja. Zbudujesz też stół z funkcją katapulty, którą można wystrzelić bułkę i zapoczątkować bójkę. Dodatkowo mapa ukrytego skarbu i shuriken.
Do zestawu załączono broń: złoty miecz Kaia, 2 złote shurikeny oraz włócznia i czerwony łom schowane za toaletą.
Dodatkowe akcesoria: kubek strażnika i kajdanki.

Więcej informacji
Kod produktu 70591
seria NINJAGO
Ilość klocków 207
Ilość figurek 5
rok wydania 2016
wiek 6-14
Copyright © 2013-present domdziecka24.pl, Inc. All rights reserved. Realizacja i wdrożenie - emteq.pl