LEGO FRIENDS SZPITAL W HEARTLAKE 41318

Special Price 329,99 zł Normalna cena 399,99 zł
Brak w magazynie
SKU
41318

Szpital w Heartlake z serii LEGO® Friends ma trzy kondygnacje wypełnione sprzętem medycznym do pomagania pacjentom. Jest tu również żłobek z kołyską i wagą, pracownia rentgenowska ze skanerem i negatoskopem do przeglądania zdjęć oraz gabinet z łóżkiem i mikroskopem do badania próbek. W poczekalni na parterze znajdziesz ladę recepcyjną i automat z przekąskami, a także wejście na oddział ratunkowy dla pacjentów przywiezionych karetką lub helikopterem. W zestawie trzy minilaleczki: Olivia w stroju pielęgniarki, Henry i dr Patel oraz figurka noworodka — małej Oli.

Z klocków zestawu zbudujesz modułowy, trójpoziomowy szpital, helikopter z noszami, ambulans z noszami na kółkach, wózek inwalidzki, wózek dziecięcy, wózek z przyborami medycznymi i rower.

Szpital ma poczekalnię z przesuwanymi drzwiami, ladą recepcyjną, miejscem do siedzenia, automatem z przekąskami, dystrybutorem wody i akwarium; wejście na oddział ratunkowy z obrotowymi drzwiami; pracownię rentgenowską z obracającym się łóżkiem, skanerem, negatoskopem i szkieletem; żłobek z kołyską, wagą i przewijakiem w łazience; gabinet z łóżkiem, ciśnieniomierzem i mikroskopem; oraz lądowisko dla helikoptera.

Dodatkowe akcesoria z klocków LEGO: gips na ramię, płytki z rysunkami do zdjęć rentgenowskich, szkło powiększające, butelki z próbkami, nożyczki, znak z ostrzeżeniem o mokrej podłodze i butelka do karmienia niemowląt.

Gdy karetka przywiezie pacjenta, wkrocz do akcji i przetransportuj go przez wejście na oddział ratunkowy. Zrób zdjęcie rentgenowskie ramienia Henry’ego i załóż mu gips. Zaopiekuj się noworodkiem w żłobku — nakarm go i zważ. Pomóż lekarce zadbać o pacjentów, gdy robi obchód oddziału z wózkiem wypełnionym przyborami medycznymi.

Wymiary zabawki:

  • Szpital ma ok. 27 cm wysokości, 30 cm szerokości i 7 cm głębokości.
  • Karetka ma ok. 6 cm wysokości, 12 cm długości i 4 cm szerokości.
  • Helikopter ze śmigłami ma ok. 7 cm wysokości, 11 cm długości i 4 cm szerokości.

Klocki LEGO Friends 41318 Szpital w Heartlake to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-12 lat.

W zestawie:

  • 871 klocków
  • 3 minifigurki - Olivia, dr.Patel, i Henry, oraz Baby Ola
  • instrukcja
Więcej informacji
Kod produktu 41318
seria LEGO FRIENDS
Ilość klocków 871
Ilość figurek 3
rok wydania 2017
wiek 7-12
Copyright © 2013-present domdziecka24.pl, Inc. All rights reserved. Realizacja i wdrożenie - emteq.pl