LEGO FRIENDS SKLEP DLA SURFERÓW W HEARTLAKE 41315

Special Price 79,99 zł Normalna cena 89,99 zł
Brak w magazynie
SKU
41315

Sklep dla surferów w Heartlake z serii LEGO® Friends zawiera kasę i różnego rodzaju akcesoria wakacyjne. Możesz tu wypożyczyć sprzęt do sportów wodnych: deski surfingowe, kajak, wiosła, płetwy i wodoodporny aparat fotograficzny. Na zewnątrz sklepu jest plaża z leżakiem i prysznicem oraz pomost z bojami i kamieniem, na którym mieszka foka.                 W zestawie minifigurka Mia w kostiumie kąpielowym oraz figurka: foka Velvet.

Z klocków zestawu zbudujesz sklep dla surferów z otwieranymi drzwiami, plażą z leżakiem, pomostem z bojami, stojakiem na deski surfingowe, kajakiem do zbudowania oraz kamieniem dla foki.

Dodatkowe akcesoria z klocków LEGO: wiosło, dwie deski surfingowe, wodoodporny aparat fotograficzny, okulary przeciwsłoneczne, lornetka, butelki wody, pocztówka i kasa.

Kup lornetkę w sklepie dla surferów i sprawdź, czy uda Ci się wypatrzyć fokę. Wypożycz deskę surfingową i wiosło do kajaka, by spróbować swoich sił w wiosłowaniu na desce z Mią. Zrelaksuj się na plaży i skorzystaj z plażowego prysznica, żeby zmyć z siebie piasek po całodniowej przygodzie.

Wymiary zabawki:

  • Sklep dla surferów ma ok. 11 cm wysokości, 14 cm szerokości i 17 cm głębokości.
  • Kajak ma ok. 12 cm długości, 1 cm wysokości i 2 cm szerokości.

Klocki LEGO Friends 41315 Sklep dla surferów w Heartlake to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 6-12 lat.

W zestawie:

  • 186 klocków
  • 1 minifigurka - Mia
  • instrukcja
Więcej informacji
Kod produktu 41315
seria LEGO FRIENDS
Ilość klocków 186
Ilość figurek 1
rok wydania 2017
wiek 6-12
Copyright © 2013-present domdziecka24.pl, Inc. All rights reserved. Realizacja i wdrożenie - emteq.pl