LEGO DISNEY ARIELKA I MAGICZNE ZAKLĘCIE 41145

Special Price 119,99 zł Normalna cena 129,99 zł
Brak w magazynie
SKU
41145

41145 Arielka i magiczne zaklęcie

Prze

suń szklane drzwi i wejdź do jaskini Arielki z serii Disney Princess™. Przepłyń do groty Urszuli i ustaw Arielkę na obrotowej podstawce, by zamienić ją w człowieka. Ten łatwy do zbudowania zestaw został stworzony specjalnie dla fanów „Małej syrenki” Disneya — teraz możesz odgrywać ulubione sceny z filmu lub tworzyć własne historie.

W zestawie dwie minilaleczki z „Małej syrenki” Disneya: Urszula i Arielka z ogonem syreny oraz ludzkimi nogami do wyboru, a także figurka Florka. Z klocków zestawu zbudujesz jaskinię Arielki, grotę Urszuli i obrotową podstawkę, na której można zamienić Arielkę w człowieka.

Jaskinia Arielki ma przesuwane drzwi, toaletkę, siedzenie z muszli, kryjówkę dla Florka, skrzynię ze skarbami i ster ze statku. Grota Urszuli ma kryształową kulę na głos Arielki do zbudowania. Dodatkowe akcesoria z klocków LEGO: trójząb, monety, kryształy, ciastko, złoty kielich, butelki z miksturami, szminka, naszyjnik Urszuli, umowa Urszuli i pióro.

Odtwórz najważniejsze momenty z „Małej syrenki” Disneya lub twórz własne historie z jej popularnymi bohaterami. Spędź wspaniale czas w jaskini Arielki, przymierzając nowe stroje przed toaletką lub bawiąc się z Florkiem pomiędzy zgromadzonymi skarbami. Przekręć obrotową podstawkę i zamień syreni ogon Arielki na ludzkie nogi.

Wymiary zabawki:

  • Jaskinia Arielki ma ok. 13 cm wysokości, 13 cm szerokości i 9 cm głębokości.
  • Grota Urszuli ma ok. 8 cm wysokości, 8 cm szerokości i 9 cm głębokości.
  • Obrotowa podstawka ma ok. 9 cm wysokości, 7 cm szerokości i 4 cm głębokości.

Klocki LEGO Disney Princess 41145 Arielka i magiczne zaklęcie to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 5-12 lat.

W zestawie:

  • 222 klocki
  • 2 minifigurki
  • instrukcja
Więcej informacji
Kod produktu 41145
seria LEGO DISNEY
Ilość klocków 222
Ilość figurek 2
rok wydania 2017
wiek 5-12
Copyright © 2013-present domdziecka24.pl, Inc. All rights reserved. Realizacja i wdrożenie - emteq.pl