LEGO BATMAN strach na wróble i straszny pojedynek 70913

Special Price 56,99 zł Normalna cena 69,00 zł
Brak w magazynie
SKU
70913

Strach na Wróble krąży swym groźnym żyrokopterem i ciska bomby z gazem przerażającym. Załóż Batmanowi plecak odrzutowy, ustaw silniki i wzbij się w niebo, żeby przechwycić Stracha. Jeśli tylko uda Ci się trafić wirniki żyrokoptera z miotacza liny, czarny charakter szybko zostanie uziemiony! Postaraj się, bo nikt inny nie powstrzyma Stracha na Wróble przed wysadzeniem w powietrze elektrowni! Wznieś się w powietrze i nie pozwól, żeby Strach na Wróble zaatakował gazem przerażającym! Uruchom rakietowy plecak Batmana, wznieś się do góry i powstrzymaj Stracha na Wróble, który z pokładu swojego żyrokoptera bombarduje okolice gazem przerażającym. Zestaw zawiera miniaturowy model elektrowni i dwie minifigurki. Sięgnij po zestaw FILM LEGO BATMAN: Strach na Wróble i straszny pojedynek, by przeżyć niesamowite przygody i pomóc Batmanowi™ w powstrzymaniu siejącego przerażenie Stracha na Wróble. Żyrokopter ma dwa obrotowe wirniki, ruchomy ster kierunku oraz funkcje zrzucania dwóch dołączonych do zestawu bomb z gazem przerażającym. Odegraj scenę walki powietrznej! Załóż Batmanowi plecak odrzutowy ze skrzydłami nietoperza i ruchomymi silnikami, a następnie wręcz mu miotacz liny. W zestawie znajdziesz tez miniaturowy model elektrowni z funkcja wybuchu, która buduje nastrój zagrożenia, a do tego dwie minifigurki.

• W zestawie dwie minifigurki: Strach na Wróble i Batman™. 
• Żyrokopter Stracha na Wróble ma obrotowe wirniki z tylu i na górze, ruchomy ster kierunku oraz funkcje zrzucania dwóch bomb. W zestawie znajdziesz także trzy zielone, przezroczyste bomby z gazem przerażającym. 
• Miniaturowy model elektrowni ma miejsce na klocek bomby z gazem przerażającym oraz funkcje eksplozji. 
• W zestawie jest tez rakietowy plecak Batmana ze skrzydłami nietoperza i dwoma ruchomymi silnikami, które wyrzucają z siebie przezroczyste płomienie. 
• Zawiera miotacz liny z hakiem Batmana. 
• Wymiary żyrokoptera: ok. 9 cm wysokości, 13 cm długości i 5 cm szerokości. 
• Miniaturowy model elektrowni ma ok. 5 cm wysokości, 6 cm długości i 3 cm głębokości.

Więcej informacji
Kod produktu 70913
seria LEGO BATMAN
Ilość klocków 141
Ilość figurek 2
rok wydania 2017
wiek 6-12
Copyright © 2013-present domdziecka24.pl, Inc. All rights reserved. Realizacja i wdrożenie - emteq.pl